Кабмін ініціював створення регіональних штабів для недопущення рейдерства врожаю у фермерів

Кабінет міністрів України вирішив створити оперативні штаби в регіонах спільно з Обласними державними адміністраціями, територіальними підрозділами МВС, Держземкадастру, Мінюсту, аграрними асоціаціями для недопущення незаконних захоплень врожаю і землі фермерів. Таке рішення було ухвалене членами уряду на засіданні за пропозицією міністра юстиції Павла Петренка.

Є пропозиція прийняти протокольне рішення уряду, яким доручити головам ОДА спільно з територіальними підрозділами МВС, Держземгеокадастру, Мінюсту, аграрними асоціаціями створити оперативні штаби на місцях. Зараз відбувається збирання врожаю. Щороку з цього приводу іноді бувають, на жаль, форс-мажорні обставини, захоплення врожаю і землі з боку не чистих на руку ділків в наших селян. Тому є пропозиція ухвалити системне рішення, яким дати доручення створення таких штабів по всій країні, - сказав він.

За словами міністра, голови ОДА інформували кожні два тижні про оперативну ситуацію в областях.

На рівні уряду ми сформуємо робочу групу під керівництвом Премєра, куди ввійде Мінюст, МВС, Мінагрополітики, прокуратура за її згодою, профільний комітет, де будуть даватися оцінки і жорстке реагування на будь-які прояви рейдерства в аграрному секторі, - наголосив П.Петренко.

Премєр-міністр Володимир Гройсман підтримав ініціативу створення оперативних штабів по всіх областях.

© 2006-2019
ООО "Форос Груп"
г. Черкассы, бул. Шевченка, 145, оф. 321
е-mail: forosgroup@yahoo.com
(067) 896-20-80, (073) 896-20-80
foros-group.prom.ua
foros-group.all.biz